اکسیژن ساز ، بای پپ ، سی پپ

ساکشن جراحی

ساکشن جراحی

ساکشن جراحی یکی از تجهیزات پزشکی ضروری و اصلی‌ است که در اتاق جراحی حتماً باید وجود داشته باشد. این محصول مایعات و مواد زائد را با ایجاد خلاء از محل تحت جراحی خارج کرده و به مخزن خود انتقال می دهد. این محصول با ساکشن‌های خانگی متفاوت است و کارکردی پیچیده‌تر نسبت به ساکشن‌های خانگی دارد.

ساکشن‌های جراحی معمولاً قدرت خلاء بالایی دارند و در اتاق عمل مورد استفاده قرار می‌گیرند. این محصول علاوه‌بر قابلیت خارج کردن مایعات، خون و ترشحات عفونی از اندام تحت جراحی می‌تواند در موارد دیگر همچون حفظ اندام داخلی در یک حالت و نگهداشتن تومور حین جراحی نیز مورد استفاده قرار بگیرد.

دستگاه ساکشن جراحیدستگاه ساکشن جراحی
Quick View

روش کار با ساکشن جراحی

روش کار با ساکشن جراحی با توجه به نوع مصرف آن متفاوت خواهد بود. همه دستگاه‌های ساکشن جراحی دارای راهنما و کتابچه اختصاصی هستند و مطالعه آن الزامیست. دستگاه باید پیش از استفاده ضدعفونی شود. تنظیمات آن طبق دستور انجام بگیرد، پس از لوله گذاری و تست فشار مکش از آن برای ساکشن و خشک کردن محل جراحی استفاده شود.

بهترین دستگاه ساکشن جراحی

بعنوان بهترین دستگاه ساکشن جراحی که از طریق فروشگاه آزطب می‌توانید خریداری کنید می‌توان به محصولات برند یوول اشاره کرد که از کیفیت ساخت و کارکرد بسیار خوبی برخوردار هستند. DTA، ESCMAN، CLEMENTS HIVACCUM و WEINMANN دیگر مارک‌های معروفی هستند که دستگاه ساکشن تولید می‌کنند و محصولاتشان با کارکردهای متفاوت در بازار تجهیزات پزشکی عرضه می‌شوند.

قیمت ساکشن جراحی

قیمت ساکشن جراحی برحسب نوع محصول، مدل، برند تولید کنند محصول، نوع کارکرد، کاربردهایش و ویژگی‌هایی که دارد متغیر خواهد بود. ساکشن‌های داخلی نسبت به نمونه‌های خارجی قیمتی مناسب‌تر دارند. با این حال چون این محصول یکی از تجهیزات پزشکی ضروری و پرکاربرد در اتاق جراحی بشمار می‌رود لازم است بیش از قیمت به کارکرد و استانداردهایش توجه شود.

خرید ساکشن جراحی

برای خرید ساکشن جراحی لازم است ضمن انتخاب محصول، مدل و برند آن به نکات دیگری نیز توجه داشته باشید. حتماً محصول را از شرکت یا فروشگاه معتبر خریداری کنید. محصول انتخاب شده را به لحاظ سلامت قطعات و دقت عملکرد مورد بررسی قرار دهید. حتماً هنگام خرید به نکاتی همچون تعداد یونیت‌ها، میزان مکش، گارانتی و صدایی که از محصول خارج می‌شود دقت کنید.

ساکشن جراحی یوول

ساکشن جراحی یوول یکی از قدرتمندترین و کاربردترین انواع ساکشن‌های جراحی است. این محصول محصول کشور چین و برند معروف یوول است. یوول دو نوع ساکشن جراحی پایه کوتاه و پایه بلند با مدل‌های A-23B7 و 7A-23D تولید و روانه بازار تجهیزات پزشکی کرده است. هر دو مدل قدرت و جریان بالایی دارند، دارای پدال دستی و پایی هستند و وکیوم قابل تنظیم دارند. برای خرید این محصول می‌توانید به وبسایت شرکت تجهیزات پزشکی آزطب مراجعه کنید.

ساکشن جراحی دندانپزشکی

ساکشن جراحی دندانپزشکی یکی از کاربردی‌ترین و ضروری‌ترین تجهیزات در دندانپزشکی بشمار می‌رود. این محصول همزمان با شروع کار پزشک در دهان فرد قرار می‌گیرد و مایعات، خون و بزاق دهان را حین کار دندانپزشکی از دهان بیمار خارج می‌کند. ساکشن‌های دندانپزشکی انواع متفاوتی دارند که از جمله آن‌ها می‌توان به ساکشن آبی، ساکشن مرکزی دندانپزشکی، ساکشن هوایی و ساکشن جراحی اشاره نمود.

کاربرد ساکشن جراحی

اصلی‌ترین کاربرد ساکشن جراحی خشک کردن محل جراحی و خارج کردن مایعات، خون و ترشحات از محل جراحی است. با ساکشن مایعات از اطراف محل جراحی پزشک دقت و دید بهتری به اندام تحت عمل جراحی خواهد داشت. درضمن این دستگاه کاربردهای دیگری نیز دارد. مثلاٌ از آن برای ثابت نگهداشتن تومور حین عمل برداشتن غده استفاده می‌کنند.

لیست علاقه مندی ها 0