اکسیژن ساز ، بای پپ ، سی پپ

سی پپ

سی پپ

سی‌ پپ درمانی، روشی پیشرو برای درمان بیماری‌هایی مانند آپنه‌ی خواب است که به کمک دستگاه سی‌ پپ انجام می‌شود. سی‌ پپ یا CPAP در واقع کوتاه شده‌ی کلمه‌ی continuous positive airway pressure به معنای فشار مثبت پیوسته در راه هوایی است. این بدین معناست که دستگاه سی پپ با اعمال فشار بر ریه به باز نگاه داشتن راه هوایی بیمار و در نتیجه به حذف وقفه‌های تنفسی در طول خواب کمک می‌کند. علاوه بر این، استفاده از این دستگاه از صدای خروپف جلوگیری کرده و به بهبود کیفیت خواب کمک می‌کند. زیرا باعث می‌شود افراد به دلیل کاهش اکسیژن خون در بدنشان مدام از خواب بیدار نشوند. در نتیجه، سطح انرژی در طول روز بالا رفته و کمتر احساس خستگی می‌کند.

اتو سی پپ Seprayاتو سی پپ sepray
Quick View
اتو سی پپ apex مدل ich
Quick View
اتو سی پپ apex مدل xtاتوسی پپ
Quick View
اتوسی پپdevilbiss
Quick View
سی پپ BMC مدل Luna G3
Quick View
Quick View
اتو سی پپ رسمد S9اتو سی پپ s9
Quick View

خرید سی پپ

خرید سی پپ از حساسیت‌های خاص خود برخوردار است. لازم است حتماً پیش از نهایی کردن خرید خود فروشگاهی معتبر را جهت خرید دستگاه کمک تنفسی انتخاب کنید. حتماً چند محصول از چند برند مختلف را با هم مقایسه کنید. برای خرید سی پپ علاوه‌بر میزان بودجه به کیفیت، کارکرد، قابلیت‌ها و دوام محصول نیز دقت کنید چراکه این دستگاه به قصد بهبود شرایط تنفسی بیمار بستری خریداری می‌شود.

قیمت سی پپ

قیمت سی پپ با توجه به فاکتورهای متفاوت متغیر خواهد بود. کارکرد محصول، برند محصول، تجهیزاتی که دارد، پرتابل بودن یا مبله بودن آن، نمایشگر و نوع نمایشگر و لوازم جانبی که به همراه محصول ارائه می‌شوند همگی در تعیین قیمت آن موثر خواهند بود. با وجود این توصیه می‌شود برای جلوگیری از سواستفاده سودجویان حتماً محصول سی پپ را از فروشگاه معتبر خریداری کنید.

انواع سی پپ

با توجه به اینکه دستگاه سی پپ یکی از پرکاربردترین و پرفروش‌ترین تجهیزات پزشکی خانگی بشمار می‌رود، بنابراین باید پیش از خرید محصول نواع سی پپ را به لحاظ برند، مدل و ویژگی‌ها مورد بررسی قرار دهید. شما می‌توانید با مراجعه به فروشگاه تجهیزات پزشکی اینترنتی آزطب انواع سی پپ از برندهای معروف دنیا همراه با راهنمای کامل محصولات را مشاهده کرده و انتخاب و خریدی درست انجام دهید.

سی پپ چینی

اتو سی پپ چینی یکی دیگر از محصولات سی پپ است که شما می‌توانید برای برطرف کردن مشکلات تنفسی بیمار بستری در منزل تهیه و مورد استفاده قرار دهید. سی پپ چینی از برند BMC یکی از بهترین و پرفروش‌ترین سی پپ‌های چینی فروشگاه آزطب است که به شما پیشنهاد می‌کنیم.

سی پپ فرانسوی

شرکت‌های تجهیزات پزشکی معروف فرانسوی نیز هستند که سی پپ تولید می‌کنند. کشور فرانسه دارای چند برند فوق‌العاده معتبر است که تجهیزات پزشکی بروز تولید می‌کنند و در تولید سی پپ نیز کاملاً شناخته شده هستند. اگر بخواهید سی پپ فرانسوی خریداری کنید ما سی پپ دریم استار برند سفام sefam را به شما توصیه می‌کنیم.

سی پپ ایرانی

ممکن است شما بخواهید دستگاه سی پپ ایرانی تهیه کنید. از آنجایی که قیمت تجهیزات پزشکی امروز به دلیل مشکلات اقتصادی و تحریم‌ها چند برابر افزایش یافته بنابراین خرید تجهیزات پزشکی برای همه اقشار جامعه چندان راحت نخواهد بود. در صورتی که شما بخواهید محصول ایرانی تهیه کنید آزطب گزینه‌های خوبی به شما پیشنهاد خواهد کرد.

سی پپ آلمانی

سی پپ آلمانی یکی از انواع سی پپ‌هایی که در آزطب عرضه می‌شود. حتماً می‌دانید که تجهیزات پزشکی آلمانی از بالاترین کیفیت برخوردارند و بسیار پیشرفته هستند. از جمله برندهای سی پپ آلمانی که در آزطب عرضه می‌شود می‌توان به اتو سی پپ لون اشتاین Prisma Smart اشاره کرد. این محصول یکی از دقیق‌ترین انواع سی پپ است، فوق‌العاده با دوام است و محصولی کم صدا و دارای حافظه داخلی است.

سی پپ آمریکایی

سی پپ آمریکایی دیگر محصول سی پپ است که توسط آزطب توصیه می‌شود. محصولات تولید شده از برندهای معروف آمریکایی همچون رسمد را به شما پیشنهاد می‌کنیم که هم به لحاظ کارکرد و هم به لحاظ امکانات و ویژگی‌ها منحصربفرد هستند. اتو سی پپ رسمد Airsense 10 و سی پپ رسمد ResMed 10 AirSense از جمله تولیدات جدید و کارآمد برند رسمد آمریکا بشمار می‌روند.

ماسک سی پپ

ماسک سی پپ اشکال متفاوتی دارد. از انواع ماسک نازال، اورنازال و پیلو می‌توانیم برای دستگاه سی پپ استفاده کنیم. ماسک‌های پیلو تنها داخل بینی قرار می‌گیرند. ماسک نازال تنها بینی را پوشش می‌دهد و ماسک اورنازال کاملاً دهان و بینی را پوشش داده و از نشت هوا جلوگیری می‌کند. اینکه از کدام نوع ماسک باید استفاده کنید کاملاً به تشخیص پزشک و نیاز بیمار بستگی دارد.

روش کار سی پپ

روش کار سی پپ به اینصورت است که با ایجاد فشار هوای مثبت که معمولاً خلوص اکسیژن 21% دارد زجر تنفسی در بیمارانی که از مشکلات حاد تنفسی و آپنه خواب رنج میبرند را برطرف می‌کند. این دستگاه از طریق پمپ هوای موجود در محیط را می‌گیرد و با فشاری که تنظیم کرده‌ایم هوا را از طریق ماسک به مجرای تنفسی بیمار انتقال می‌دهد. دقت کنید که دستگاه سی پپ فقط یک دستگاه کمک تنفسی است و تولید اکسیژن نمی‌کند. این محصول را تنها می‌توانید برای رفع توقف‌های ناگهانی تنفس و تسهیل دم گرفتن بیمار استفاده کنید.

کاربرد سی پپ

کاربرد سی پپ با توجه با ویژگی‌ها و قابلیت‌هایی که محصول دارد و نوع اختلالی که بیمار از آن رنج میبرد متفاوت خواهد بود. اما بصورت کلی سی پپ برای موارد زیر کاربردی و اثرگذار است:

برطرف کردن اختلالات تنفسی خواب، اصلاح الگوی تنفسی و بهبود وضعیت خواب، برطرف کردن مشکل خر و پف و برطرف کردن مشکل آپنه خواب.

سی پپ خانگی

سی پپ خانگی یک محصول حیاتی و بسیار ضروری برای بیمارانی است که از مشکلات حاد تنفسی رنج میبرند. سی پپ خانگی چند مدل متفاوت در قالب سی پپ معمولی، اتو سی پپ یا اتوماتیک دارد. طبیعتاً به دلیل تکنولوژی پیشرفته‌تری که اتو سی پپ دارد قیمت آن نیز بالاتر است. این محصول می‌تواند الگوهای تنفسی بیمار را تشخیص دهد و کارکرد خود را با آن منطبق کند. سی پپ خانگی برای کاهش زجر تنفسی و برطرف کردن مشکل آپنه خواب و خروپف بسیار مفید و کاربردی است.

لیست علاقه مندی ها 0